E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Na Spartě se sejdou nejlepší mladí fotbalisté z Brna a okolí

Nejlepší mladí fotbaloví talenti z Brněnska změří své síly v neděli 24. května v areálu FC Sparta Brno na největším fotbalovém turnaji žáků do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009.

 

Posledním finalistou E.ON ČR Junior Cup z jihu Čech je FK Tábor

Posledním postupujícím letošního pátého ročníku největšího mládežnického fotbalového turnaje žáků do deseti let E. ON ČR Junior Cup 2009 na jihu Čech jsou fotbalisté z FK Tábor. V neděli dokázali ve finále regionálního kola určeného pro týmy z Táborska a Jindřichohradecka porazit rivaly ze sousedního Sezimova Ústí 1:0.

 

Turnaj E.ON ČR Junior Cup ve Strakonicích vyhrálo Milevsko

Až teprve závěrečné penalty rozhodly v neděli 26. dubna o vítězi strakonického regionálního kola největšího mládežnického fotbalového turnaje pro žáky do 10 let v České republice E.ON ČR Junior Cup 2009.

 

Jihlava bude hrát Velké finále E.ON ČR Junior Cup 2009

Mladí fotbalisté FC Vysočina Jihlava budou hrát v září Velké finále letošního ročníku největšího mládežnického fotbalového turnaje v České republice E.ON ČR Junior Cup 2009.

 

Fotbalisté Krumlova si zajistili postup do finále

20. dubna 2009 | Mladí fotbalisté FK Slavoj Český Krumlov A vyhráli na domácím stadionu v neděli 19. dubna první regionální kolo letošního pátého ročníku největšího mládežnického fotbalového turnaje hráčů do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009 a zajistili si tak postup do Velkého finále

 

Turnaj začne v České Krumlově

Na hřišti FK Slavoj v České Krumlově začne v neděli 19. dubna v 9 hodin ráno největší fotbalový turnaj žáků do deset let v České republice E.ON ČR Junior Cup 2009. Vítěz postoupí do velkého finále, kde již bude bojovat o účast na mezinárodním turnaji v německém Gilchingu a vstup na vybrané fotbalové utkání českého národního týmu v Praze.

 

Startuje největší fotbalový turnaj klubů

Zúčastní se jej přes dva tisíce dětí v pěti krajích a Praze. V neděli 19. dubna odstartuje v Českém Krumlově největší fotbalový turnaj dětí do 10 let v České republice E.ON ČR Junior Cup 2009 organizovaný společností E.ON.