E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Staré Město bude patřit mladým fotbalistům

Na hřišti TJ Jiskra ve Starém Městě proběhne v sobotu 20. června regionální kolo největšího fotbalového turnaje v České republice pro hráče do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009. O postup do republikového Velkého finále zde bude po celý den bojovat dvanáct týmů ze Zlínska, Uherského Hradiště a okolí.

 

1. SK Prostějov si zahraje Velké finále E.ON ČR Junior Cup 2009

Vítězem již desátého regionálního kola největšího fotbalového turnaje v ČR pro hráče do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009, kterého se v areálu FC Morkovice zúčastnila v neděli 14. června dvanáctka fotbalových klubů z Kroměřížska a Prostějovska, se stali fotbalisté 1. SK Prostějov. Zahrají si tak letos v září celorepublikové Velké finále.

 

Do Velkého finále E.ON ČR Junior Cup postoupilo Blansko

Mladí fotbalisté FK APOS Blansko vyhráli v sobotu 13. června v Hodoníně regionální kolo největšího fotbalového turnaje v České republice pro hráče do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009 a postoupili do zářijového Velkého finále.

 

Největší fotbalový turnaj desetiletých fotbalistů se stěhuje do Zlínského kraje

Největší fotbalový turnaj v České republice pro hráče do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009, kterého se v pěti krajích a Praze účastní na dva tisíce mladých fotbalistů, se v neděli 14. června přesune do Zlínského kraje.

 

Do Hodonína zamíří na E.ON ČR Junior Cup špička mládežnického fotbalu

Již potřetí zavítá největší fotbalový turnaj v České republice pro hráče do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009 do Jihomoravského kraje. V sobotu 13. června bude na stadionu U Červených domků v Hodoníně bojovat dvanáct týmů z Hodonínska, Vyškovska a Blanska o postup do Velkého finále. „Pozvali jsme kluby, které patří v těchto okresech k nejlepším. Představí se tu tak špička mladých fotbalových talentů. Turnaj bude letos velmi dramatický, protože favorit není dopředu jasný. Vzejde až ze samotného průběhu dne,“ sdělil garant hodonínského turnaje a vedoucí mládeže klubu RSM BANÍK Šardice Josef Foltýn.

 

Fotbalisté Břeclavi nenašli přemožitele

Vítězem regionálního kola pro fotbalové kluby z Břeclavska a Znojemska letošního pátého ročníku největšího mládežnického turnaje pro hráče do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009 se stali fotbalisté z týmu MSK Břeclav.

 

Do Velkého finále E.ON ČR Junior Cup postoupilo áčko Třebíče

Druhým postupujícím z kraje Vysočina do celorepublikového Velkého finále letošního již pátého ročníku největšího fotbalového turnaje v České republice E.ON ČR Junior Cup 2009 pro hráče do deseti let je A tým HFK Třebíč.

 

Na E.ON ČR Junior Cup v Břeclavi se představí fotbaloví talenti

O účast v celorepublikovém finále se utká na domácím stadionu MSK Břeclav v neděli 31. května dvanáct týmů z Břeclavska a Znojemska. Odehraje se zde již osmé kolo největšího mládežnického turnaje E.ON ČR Junior Cup 2009. „Vybrali jsme nejlepší týmy z obou okresů. Přijede k nám kvalitní tým ze Znojma a samozřejmě i další, kteří představují silnou konkurenci“, uvedl trenér mládeže MSK Břeclav a zároveň garant nedělního turnaje Ivan Dvořák.

 

Velké Meziříčí hostí největší fotbalový turnaj desetiletých fotbalistů v ČR

Již podruhé v letošním roce hostí kraj Vysočina největší mládežnický fotbalový turnaj E.ON ČR Junior Cup 2009. V sobotu 30. května se na stadionu domácího klubu sejde dvanáct vybraných týmů z okresů Třebíč a Žďár nad Sázavou. „Oslovili jsme nejlepší fotbalové kluby z okresů. Dokonce z Třebíče i Žďáru nad Sázavou nás požádali, vzhledem k jejich široké členské základně, o zařazení po dvou týmech z obou měst“, pochvaloval si účast garant turnaje Libor Deket.

 

Do republikového finále E.ON ČR Junior Cup postoupil tým 1. FC Brno

Jasného vítěze, který postoupil do celorepublikového Velkého finále, mělo v neděli brněnské regionální kolo největšího mládežnického fotbalového turnaje v České republice pro hráče do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009, které se konalo v areálu FC Sparta Brno. Vyhrál zde konkurent domácích 1. FC Brno. Ve finálovém zápase deklasoval Spartu výsledkem 4:0.