Tiskové zprávy | E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Mladí fotbalisté 1. FC Brno se v Německu neztratili

Mladí fotbalisté do deseti let z klubu 1.FC Brno uhráli na mezinárodním fotbalovém turnaji E.ON Junior Cup, který se konal o víkendu 21. až 22. listopadu v německém Gilchingu, historicky nejlepší umístění českého týmu vyslaného společností E.ON.

 

Mladí fotbalisté se už připravují na mezinárodní turnaj

V německém Gilchingu se utkají s fotbalisty slavných evropských klubů

Mladí fotbalisté z 1. FC Brno i 1. FC Slovácko, kteří svedli mezi sebou boj o titul v letošním 5. ročníku největšího fotbalového turnaje pro žáky do 10 let v České republice nazvaného E.ON ČR Junior Cup 2009, v němž zvítězil nakonec brněnský celek, se už připravují na mezinárodní turnaj v německém Gilchingu, kam se oba celky finálovou účastní nominovaly.

 

Mladí fotbalisté zažili atmosféru reprezentace

Největší zájem měli o Baroše, Rosického a Čecha

Jaké je to být přímo na hřišti, když bouří tribuny, fotbalisté slavných jmen české reprezentace se koncentrují před důležitým utkáním a atmosféru snímají televizní kamery za zvuků národní hymny?

 

Do Německa pojedou vítěz z Brna i druhé Slovácko

Vítězi letošního jubilejního pátého ročníku největšího fotbalového turnaje pro žáky do deseti let v České republice E.ON ČR Junior Cup 2009 se stali fotbalisté 1.FC Brno.

V neděli 6. září vyhráli Velké finále, kterého se v areálu fotbalového klubu FC Písek účastnilo dvanáct vítězných týmů regionálních kol hraných od dubna v Jihočeském, Jihomoravském, Zlínském a Středočeském kraji, na Vysočině a v Praze.

 

Do Písku přijede na E.ON ČR Junior Cup špička žákovského fotbalu

Energetická společnost E.ON, která letos pořádá již pátý ročník největšího fotbalového turnaje pro žáky do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009, vybrala pro závěrečné Velké finále, které se uskuteční v neděli 6. září, areál fotbalového klubu FC Písek.

 

Největší fotbalový turnaj žáků oslaví pět let

Ve znamená pětiletých oslav se ponese Velké finále letošního jubilejního ročníku největšího mládežnického fotbalového turnaje pro žáky do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009, které se uskuteční v neděli 6. září na hřištích fotbalového klubu FC Písek.

 

Děti se těší na setkání s Petrem Čechem

Dvanáct dětí z Jihočeského, Jihomoravského, Středočeského, Zlínského kraje, kraje Vysočina a Prahy se těší na setkání se světovým brankářem Petrem Čechem.

 

Bráník porazil Slávii a postoupil do finále E.ON ČR Junior Cup

Historicky první regionální kolo pro fotbalové kluby z Prahy a okolí letošního jubilejního 5. ročníku největšího turnaje v České republice pro hráče do deset let E.ON ČR Junior Cup 2009 vyhráli v neděli 21. června mladí fotbalisté týmu ABC Braník, když ve finále porazili favorita ze Slavie.

 

Turnaj E.ON ČR Junior Cup ve Starém Městě ovládlo Slovácko

Jasného vítěze mělo předposlední regionální kolo letošního 5. ročníku největšího fotbalového turnaje pro hráče do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009, které se konalo v sobotu 20. června na hřišti TJ Jiskra ve Starém Městě. Jasně tu vyhráli fotbalisté 1. FC Slovácko.

 

Největší mládežnický fotbalový turnaj desetiletých fotbalistů E.ON ČR Junior Cup poprvé v Praze

Poprvé v pětileté historii největšího mládežnického fotbalového turnaje pro hráče do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009 se regionální kolo uskuteční i v Praze. O postup do podzimního Velkého finále bude v neděli 21. června bojovat 12 týmů v Tréninkovém centru FK Viktorie Žižkov v Praze -Horních Počernicích.