Roman Šimek – garant turnaje | E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Roman Šimek – garant turnaje

Jak jste spokojený s průběhem dnešního turnaje, a bylo pro Vás nějaké překvapení ve výsledcích?

Co se týče výsledků, tak asi k žádným překvapením nedošlo. Od začátku mě překvapila vysoká úroveň a vyrovnané výkony ve všech zápasech u týmu 1.FC Brno. Mají hodně vyrovnaný tým, kde je spousta fyzicky vyspělých hráčů a dneska tady opravdu kralovali.
Organizačně jsme se potýkali jen s drobnými problémy, jinak všechno proběhlo hladce. Zdejší areál poskytl skutečně prvotřídní zázemí pro tento turnaj.

 

Dneska se zde potkali ti nejlepší z regionálních kol jižních Čech, jižní Moravy a části Prahy. Jste překvapen herní úrovní?

Vzhledem k tomu, že pořádáme i jiné mládežnické turnaje, tak jsem jistou úroveň očekával. Ale i tak mě hra těchto kluků mile překvapila. Od semifinálových kol bylo znát, že někteří již v deseti letech fotbalově přemýšlí, hráči se neshlukují, drží si své pozice a dokáží hrát líbivý fotbal, který je poměrně divácky atraktivní. Myslím, že nejen z tohoto pohledu patří E.ON ČR Junior Cup ke špičce.

Jak je z Vašeho pohledu důležité podporovat hráče ve věku kolem deseti let?

Myslím, že obdobné akce by se měly dělat pro všechny věkové kategorie. Samozřejmě ve věku deseti let, jsou děti blízko vrcholu svých motorických schopností a mají největší možnosti ke svému zdokonalování. Z toho pohledu takový turnaj vítám, protože nám pomáhá kluky u sportu udržet a nesmírně je motivuje.

Jak se Vám líbil doprovodný program turnaje?

Doprovodný program, je u tak velkého turnaje téměř nezbytný. Opět se dnes potvrdilo, že pokud dáme dětem možnost zábavy, nemusíme řešit žádné problémy, když kluci zrovna nehrají. Setkávají se tu s atrakcemi, které nejsou úplně běžně dostupné, zvlášť oceňuji dovednostní fotbalové soutěže, které k turnaji určitě patří.