Pavel Vlček – pořadatel turnaje ve Starém Městě | E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Pavel Vlček – pořadatel turnaje ve Starém Městě

Jak jste spokojený s průběhem turnaje, a je nějaké překvapení ve výsledcích?

Vítězství 1. FC Slovácko takovým překvapením není. Znám jejich tým a vím, že práce s mládeží je tam na vysoké úrovni. Pracují tam kvalitní trenéři. Velkým překvapením bylo, že se Tescoma Zlína, která byla jedním z favoritů, vůbec nedostala do semifinále a v základní skupině skončila až na třetím místě. Zklamáním pak bylo i čtvrté místo ve skupině pro domácí Jiskru, která má dobré fotbalisty.

 

Podle jakého klíče jste letos vybíraly dvanáctku účastníků? Znají se navzájem vámi vybrané kluby i z jiných turnajů?

Vybírali jsme nejlepší týmy z okresů Uherské Hradiště a Zlín. Je pravda, že spousta týmů spolu hraje dnes poprvé. Pro hráče i trenéry je to výborná zkušenost, ale je to i důvod, proč dochází k překvapením ve výsledcích a „papírový“ favorité nepostoupí ze skupiny.

Jak hodnotíte množství cen a doprovodný program turnaje?

Pořádáme množství turnajů, které se po fotbalové stránce E.ON ČR Junior Cupu vyrovnávají. Málo z nich má tak dobré zázemí a množství kvalitních cen, které jsou pro hráče hodně lákavé. Turnaj je pro desetileté kluky celkem náročný a mezi zápasy potřebují nějaké rozptýlení. Osobně se mi nejvíce líbí fotbalové dovednostní soutěže. I mezi trenéry a rodiči má doprovodný program velice kladný ohlas. V neposlední řadě nám dnes do areálu přilákal i nemalé množství návštěvníků.

 
15-08-2009 10:11:47

XY XY

test