Partneři | E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Partneři

Generálním partnerem projektu je energetická společnost E.ON Česká Republika

Ing. Marek Pagač
marketingová komunikace

E.ON Česká republika, s.r.o.
F.A. Gerstnera 2151/6, 370 49 České Budějovice

Mob.: +420 602 593 571
Fax: +420 387 862 903
E-mail: info@eon.cz, juniorcup@eon.cz
Web: www.eon.cz, www.eonjuniorcup.cz

Mediální partneři


 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

Partneři


 
STUDENT AGENCY je největší jazykovou cestovní agenturou v České a Slovenské republice a největším prodejcem letenek. Garantuje nejvýhodnější ceny letenek na trhu, úzce spolupracuje s leteckými společnostmi v oblasti marketingu a akčních nabídek, které jsou poskytovány výhradně při prodeji prostřednictvím STUDENT AGENCY. V současné době je společnost v České republice synonymem luxusní autobusové dopravy, známé jako STUDENT AGENCY Express nebo "žluté linky".
Slovo student v názvu společnosti nevymezuje cílovou skupinu, ale fakt, že celý život se máme co učit a poznávat. Společnost STUDENT AGENCY nabízí poznání prostřednictvím cestování a studia v zahraničí.
Vracející se spokojení klienti a četná ocenění dokazují, že značka STUDENT AGENCY je silnou dobře stabilizovanou značkou na českém trhu.
 

 
Nikdy jste nehráli takový fotbal. Ve FIFA 09 vstupte na hřiště a zahrajte si profesionální fotbal zcela podle sebe. Nechte se unést nejautentičtější fotbalovou simulací – splňte si svůj sen stát se profesionálním hráčem a upravte si hru tak, aby seděla vašemu stylu a dovednostem. Hra přináší zážitek, který si fotbaloví fanoušci tolik žádali.
 

 
Nakladatelství Fragment působí na knižním trhu od roku 1991 a patří mezi 10 největších nakladatelů v České republice vpočtu vydaných titulů. Zaměřuje se na původní i převzaté tituly zejména z oblasti populárně naučné literatury a beletrie pro děti, mládež i dospělé čtenáře a leporel pro nejmenší. Dále vydává doplňkové učebnice, slovníky, encyklopedie a turistické průvodce. Od svého vzniku vydalo nakladatelství Fragment více než 1300 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 15,5 mil. výtisků. Každoročně vydá více než 200 nových titulů. V roce 2005 byla založena pobočka - Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě, která v současnosti uvede ročně na slovenské knižní pulty více než 90 knižních novinek.
 


 

Ferrosan Czech s.r.o.
Tel: 261 223 431-2
Email: multi-tabs@ferrosan.cz
Web: http://www.multi-tabs.cz/
Rostislavova 11
Praha 4
140 00

Známé multivitaminy značky Multi-tabs, dánské společnosti Ferrosan, zahrnují sortiment pro různé věkové skupiny a potřeby zákazníků. Mezi novinky patří unikátní přípravky Multi-tabs Immuno, přípravky 2 v 1, které vedle všech skutečně potřebných vitaminů a minerálů obsahují i min. 1 miliardu živých probiotických bakterií pro účinné posílení imunity, zlepšení zažívání a pohodu dětí (Immuno Kid) i dospělých (Immuno Plus). Přípravek Multi-tabs Omega 3 Kid s obsahem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA podporuje vývoj centrální nervové soustavy, rozvoj paměti, koncentrace a schopnost učení. Přípravek z rybího tuku „nevoní“ ani „nechutná“ po rybách, naopak má lahodnou chuť a vůni černého rybízu. Všechny přípravky Multi-tabs neobsahují konzervační látky, lepek, umělá barviva a laktózu, jsou vhodné pro diabetiky a alergiky.

 

 
 

 
 

 
V létě 2009 proběhne pod organizací společnosti SPORT INVEST již čtvrtý ročník Fotbalové školy Petra Čecha, která se těší velké oblibě u dětí i jejich rodičů. Fotbalisté ve věku od 6 do 15 let různých výkonnostních úrovní s brankářským nebo hráčským zaměřením trénují vždy po dobu jednoho týdne pod vedením profesionálů pražského klubu AC Sparta Praha. Tréninkové jednotky jsou připravovány v předstuihu a v konzultaci s Petrem Čechem tak, aby malým sportovcům vždy přinesly něco nového. V průběhu každé Školy je zajištěna dětem odborníkem upravená strava vhodná pro výkonnostní zátěž a samozřejmostí je pravidelný pitný režim. Účastníci si odvezou hodnotné dárky od partnerů projektu. Každé léto stráví děti obou turnusů i den s Petrem Čechem, který se skládá ze společného tréninku a dalších aktivit jako diskuse, autogramiády apod. Veškeré informace naleznete na www.skola.petr-cech.cz.