O soutěži | E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Základní informace

E.ON ČR Junior Cup 2009 je největším fotbalovým pohárem pro registrované hráče věkové kategorie do 10 let v České republice.

Pátý ročník poháru E.ON ČR Junior Cup tvoří série turnajů, které se konají zejména v regionech, kde působí energetická společnost E.ON. V letošním roce se turnaje nově rozrostou o území hlavního města Prahy.

Akce, která má za cíl podporu talentů se tentokrát uskuteční ve dvanácti městech České republiky a hlavní cenou pro vítěze, který vzejde z Velkého finále, bude účast na mezinárodním halovém turnaji v německém Gilchingu ve dnech 21. – 22.11.2009 na náklady energetické společnosti E.ON. Celkem v E.ON ČR Junior Cupu 2009 nastoupí přes dva tisíce mladých fotbalistů.

Jako první svou cestu za úspěchem nastoupí v neděli 19. dubna týmy z Českobudějovicka a Českokrumlovska na zelených trávnících FK Slavoj Český Krumlov. Započne tak první ze tří turnajů, které se odehrají na území Jihočeského kraje. Dále bude následovat Vysočina se dvěma turnaji, jeden turnaj se uskuteční v Kutné Hoře, tři v Jihomoravském kraji, dva ve Zlínském kraji a celou tour regionálních kol zakončí turnaj pražských týmů. Z každého regionálního kola postupuje vítězný tým do Velkého finále, které se uskuteční začátkem září.

Pro každého zúčastněného hráče je tradičně připraven značkový fotbalový míč a pro první tři týmy kompletní sada dresů. Vše tentokrát z dílny společnosti PUMA