Program Velkého finále E.ON ČR Junior Cup 2009 | E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Program Velkého finále E.ON ČR Junior Cup 2009

NEDĚLE 6. ZÁŘÍ STADION FC PÍSEK

do 8,00 hod - příjezd účastníků
8,00 – 8,15 - převzetí šaten, převlečení do klubových dresů
8,15 – 8:30 - vedoucí družstva předloží před zahájením turnaje registrační průkazy, vyplněnou soupisku s RČ a s čísly dresů
- schůzka trenérů, rozlosování do skupin (Skupina I. – přiřazena písmena A – F, Skupina II – přiřazena písmena G - L)

„Suchá varianta“

Zápasy ve skupině – 1 x 20 minuthraje se v klubových dresech

Hrací plocha I. Hrací plocha II. Hrací plocha III. Hrací plocha IV.
9,00 – 9,20 - 1. utkání Skupina I. C – D B – E A - F
9,25 – 9,45 - 1. utkání Skupina II. I – J H – K G - L
9,50 - 10,10 - 2. utkání Skupina I. E – C F – D A - B
10,15 - 10,35 - 2. utkání Skupina II. K – I L – J G - H
10,40 - 11,00 - 3. utkání Skupina I. B – F C – A D - E
11,05 – 11,25 - 3. utkání Skupina II. H – L I - G J - K
11,30 – 11,50 - 4. utkání Skupina I. A – D F – E B - C
11,55 - 12,15 - 4. utkání Skupina II. G – J L – K H - I
12,20 - 12,40 - 5. utkání Skupina I. E – A D – B C - F
12,45 – 13,05 - 5. utkání Skupina II. K – G J – H I - L
13:05 – 14:00 - Přestávka I. – vystoupení skupiny Těžkej Pokondr

Semifinálová utkání, utkání o umístění – 2 x 15 minut + 5 minut přestávkahraje se v dresech E.ON

14,00 – 14,35 - Semi + o umístění o 9. místo o 11. místo semi I.* semi II.*
14,40 – 15,15 - zápasy o umístění o 5. místo o 7. místo
15,20 – 15,55 - zápasy o umístění o 1. místo o 3. místo
15:55 – 16:40 - Přestávka II. – vystoupení skupiny ALL X, příprava na vyhlášení
16:40 – 17:00 - Závěrečný ceremoniál - vyhlášení výsledků

*Pozn. Semi I. = první ze skupiny I. s druhým ze skupiny II., Semi II = druhý ze skupiny I. s prvním ze skupiny II.

Veškeré časy jsou orientační a organizátor turnaje je může změnit dle aktuální situace.

„Mokrá varianta“

Zápasy ve skupině – 1 x 15 minuthraje se v klubových dresech

Hrací plocha I. Hrací plocha II.
9,00 – 9,15 - 1. utkání ve skupině A – F B - E
9,20 – 9,35 - 2. utkání ve skupině G – L H - K
9,40 - 9,55 - 3. utkání ve skupině B – C A - D
10,00 - 10,15 - 4. utkání ve skupině H – I G - J
10,20 - 10,35 - 5. utkání ve skupině C – D F – E
10,40 – 10,55 - 6. utkání ve skupině I – J L - K
11,00 – 11,15 - 7. utkání ve skupině E – A B – F
11,20 - 11,35 - 8. utkání ve skupině K – G H – L
11,40 - 11,55 - 9. utkání ve skupině D – B C – A
12,00 – 12,15 - 10. utkání ve skupině J – H I - G
12,20 – 12,35 - 11. utkání ve skupině C – F D - E
12,40 – 12,55 - 12. utkání ve skupině I – L J - K
13,00 – 13,15 - 13. utkání ve skupině G – H A - B
13,20 – 13,35 - 14. utkání ve skupině F – D E - C
13,40 – 13,55 - 15. utkání ve skupině L – J K - I
13,55 – 14,25 - Přestávka – vystoupení skupiny Těžkej Pokondr

Semifinálová utkání, utkání o umístění – 2 x 15 minut + 5 min. přestávkahraje se v dresech E.ON

14,25 – 15,00 - semifinálová utkání 1. ze sk. I. x 2. ze sk. II. 2 ze sk. I. x ze sk. II.
15,05 – 15,40 - utkání o 12.-11. a 10.-9. místo zápas o 11. místo zápas o 9. místo
15,45 – 16,20 - utkání o 8.-7. a 6.-5. místo zápas o 7. místo zápas o 5. místo
16,25 - 17,00 - utkání o 3.-4. a 1.-2. místo zápas o 3. místo zápas o 1. místo
17,05 - - Závěrečný ceremoniál a vyhlášení vítězů + koncert ALL X

Poznámka: veškerá utkání se hrají souběžně na obou polovinách hřiště.

Veškeré časy jsou orientační a organizátor turnaje je může změnit dle aktuální situace.