Vítězem E.ON Euro Cupu 2010 se stal tým 1. FK Příbram | E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Vítězem E.ON Euro Cupu 2010 se stal tým 1. FK Příbram

Již po deváté hostila jihočeská Třeboň kvalitně obsazený mezinárodní halový fotbalový turnaj E.ON EURO CUP 2010, který byl stejně jako v loňském roce vypsán pro hráče narozené v roce 2001 a mladší.

 

V sobotu 20. března se na víkendové klání do místní sportovní haly sjela čtrnáctka pozvaných týmů z Čech, Moravy a Slovenska. Osmá hodina ranní odstartovala zápasy v první skupině a od čtrnácté hodiny na místní palubovku nastoupila sedmička týmů ze skupiny II. Neděle pak již patřila zápasům o umístění. V souboji o třetí příčku vyhrála o gól MŠK Žilina nad domácím SK Dynamem České Budějovice. Zatímco slovenský tým obhájil loňské bronzové medaile, jihočeský zástupce vyšel po šňůře vítězných turnajů naprázdno, ovšem i tak obsadil výborné čtvrté místo. Vítězství v E.ON EURO CUPu si zajistil tým z Příbrami, který porazil SK Kladno 2:1 a stal se tak držitelem putovního poháru.

Nejmladším hráčem byl stejně jako loni Honzík Dvořák z Příbrami, nejlepším střelcem turnaje se stal s 11 góly Filip Lichý z Banské Bystrice. Nejlepší brankář byl Vítězslav Jaroš z Příbrami a nejlepším hráčem byl vyhlášen Michal Matúš ( AS Trenčín). Turnaj se vydařil nejen po sportovní, ale i společenské stránce, zúčastnilo se ho zhruba 180 hráčů a navštívilo ho na 500 diváků. Na závěrečném vyhlášení předávali ocenění nejlepším týmům a hráčům zástupce generálního partnera E.ON EURO CUPU Marek Pagač a předseda tělovýchovné jednoty ing. Lubomír Skála.

Konečné pořadí týmů

 1. FK Příbram
 2. SK Kladno
 3. MŠK Žilina
 4. SK Dynamo České Budějovice
 5. FK Dukla Banská Bystrica
 6. SK Slavia Praha
 7. AS Trenčín
 8. FK Ravel Ústí nad Labem
 9. Bohemians 1905
 10. FK Mladá Boleslav
 11. FC Baník Ostrava
 12. FK Baník Most
 13. FC Slovan Liberec
 14. FC Hradec Králové