E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Do Německa pojedou vítěz z Brna i druhé Slovácko

Vítězi letošního jubilejního pátého ročníku největšího fotbalového turnaje pro žáky do deseti let v České republice E.ON ČR Junior Cup 2009 se stali fotbalisté 1.FC Brno.

V neděli 6. září vyhráli Velké finále, kterého se v areálu fotbalového klubu FC Písek účastnilo dvanáct vítězných týmů regionálních kol hraných od dubna v Jihočeském, Jihomoravském, Zlínském a Středočeském kraji, na Vysočině a v Praze.

 

Velká příloha E.ON ČR Junior Cup 2009

V sobotu 29. srpna byla součástí vydání Deníků i velká příloha o E.ON ČR Junior Cup 2009. Přečtěte si zajímavá povídání o tom, jak probíhaly jednotlivá regionální kola, co si o turnajích myslí úspěšní sportovci, kde se nejvíce fandilo nebo rozhovor s Petrem Čechem...

 

Do Písku přijede na E.ON ČR Junior Cup špička žákovského fotbalu

Energetická společnost E.ON, která letos pořádá již pátý ročník největšího fotbalového turnaje pro žáky do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009, vybrala pro závěrečné Velké finále, které se uskuteční v neděli 6. září, areál fotbalového klubu FC Písek.

 

Největší fotbalový turnaj žáků oslaví pět let

Ve znamená pětiletých oslav se ponese Velké finále letošního jubilejního ročníku největšího mládežnického fotbalového turnaje pro žáky do deseti let E.ON ČR Junior Cup 2009, které se uskuteční v neděli 6. září na hřištích fotbalového klubu FC Písek.

 

Do školy přišel i Petr Čech

V neděli 21. června se v Praze uskutečnilo poslední regionální kolo E.ON ČR Junior Cup 2009. Tímto turnajem se zkompletovala dvanáctka účastníků pro Velké finále, které je naplánováno na 6. září v jihočeském Písku. O účast na mezinárodním halovém turnaji v německém Gilchingu, putovní pohár či vstupenky na kvalifikační utkání Česká republika x Polsko se střetnou týmy FK Slavoj Český Krumlov „A“, FC VYSOČINA Jihlava, FC ZVVZ Milevsko, SK Církvice, FK Tábor, 1. FC Brno, HFK Třebíč „A“, MSK Břeclav A, FK Apos Blansko, 1. SK Prostějov, 1. FC Slovácko a ABC Braník.

 

Děti se těší na setkání s Petrem Čechem

Dvanáct dětí z Jihočeského, Jihomoravského, Středočeského, Zlínského kraje, kraje Vysočina a Prahy se těší na setkání se světovým brankářem Petrem Čechem.

 

Pavel Vlček – pořadatel turnaje ve Starém Městě

Jak jste spokojený s průběhem turnaje, a je nějaké překvapení ve výsledcích?

Vítězství 1. FC Slovácko takovým překvapením není. Znám jejich tým a vím, že práce s mládeží je tam na vysoké úrovni. Pracují tam kvalitní trenéři. Velkým překvapením bylo, že se Tescoma Zlína, která byla jedním z favoritů, vůbec nedostala do semifinále a v základní skupině skončila až na třetím místě. Zklamáním pak bylo i čtvrté místo ve skupině pro domácí Jiskru, která má dobré fotbalisty.

 

Ludovít Kovács – trenér vítězného mužstva ve Starém Městě

Jak jste spokojený s dnešním výkonem Vašich svěřenců? Čekal jste takový úspěch?

My se snažíme do všech utkání jít pro vítězství. V průběhu základní části jsem věděl, že je tu několik mužstev, které mají svojí sílu. Ale kluci hráli dneska od prvního zápasu naplno a tak jsem ve vítězství věřil. Zaslouží si pochvalu. Jsem na ně opravdu pyšný.

 

Patrik Červenka - nejlepší hráč turnaje ve Starém Městě

Jak dlouho hraješ fotbal?

Začínal jsem v šesti letech. Hraji třetím rokem za tým Tescomy Zlín.

 

Radek Bejbl – pořadatel turnaje v Praze

Jak hodnotíte průběh turnaje a je nějaké překvapení ve výsledcích?

Celý turnaj proběhl bez problémů a doslova ozdobou turnaje bylo finále mezi Slavii a Braníkem. Slavia byla sice lepší, ale soupeř má velice bojovné družstvo, které si zajistilo remízu v normálním hracím čase a na penalty mělo pak větší štěstí.