Aktuálně | E.ON ČR Junior Cup 2009

 
 

Uživatel: nepřihlášen

zapomenuté heslo

Nepřehlédněte

Naše ceny »

Na turnajích máš možnost vyhrát spoustu hezkých cen. Více zde »

Rozhovory »

Přinášíme zajímavé rozhovory s účastníky turnajů. Více zde »

Doprovodný program »

Přijď si užít bezva odpoledne plné atrakcí a soutěží o ceny

 

Aktuálně z E.ON ČR Junior Cup 2010

Vážení příznivci mládežnické kopané,
dovolujeme si Vás krátce informovat o přípravách šestého ročníku E.ON ČR Junior Cup. V roce 2010 se uskuteční 12 regionálních kol, která proběhnou v měsících květen – červen na distribučním území energetické společnosti E.ON a v Praze. Do každého regionálního kola nastoupí 12 registrovaných týmů z vybraných okresů, které budou bojovat o postup do Velkého finále, které je momentálně naplánováno na první zářijový víkend v Uherském Hradišti.

 

Vítězem E.ON Euro Cupu 2010 se stal tým 1. FK Příbram

Již po deváté hostila jihočeská Třeboň kvalitně obsazený mezinárodní halový fotbalový turnaj E.ON EURO CUP 2010, který byl stejně jako v loňském roce vypsán pro hráče narozené v roce 2001 a mladší.

 

E.ON EURO CUP 2010

Místo a datum konání: Sportovní hala v Třeboni, 20. – 21. března 2010

Třetí březnový víkend je v třeboňské všesportovní hale vyhrazen tradičnímu mezinárodnímu turnaji E.ON EURO CUP 2010. Stejně jako vloni se na palubovce představí hráči nejlepších týmů z Čech a Slovenska narození v roce 2001.

 

Mladí fotbalisté 1. FC Brno se v Německu neztratili

Mladí fotbalisté do deseti let z klubu 1.FC Brno uhráli na mezinárodním fotbalovém turnaji E.ON Junior Cup, který se konal o víkendu 21. až 22. listopadu v německém Gilchingu, historicky nejlepší umístění českého týmu vyslaného společností E.ON.

 

Mladí fotbalisté se už připravují na mezinárodní turnaj

V německém Gilchingu se utkají s fotbalisty slavných evropských klubů

Mladí fotbalisté z 1. FC Brno i 1. FC Slovácko, kteří svedli mezi sebou boj o titul v letošním 5. ročníku největšího fotbalového turnaje pro žáky do 10 let v České republice nazvaného E.ON ČR Junior Cup 2009, v němž zvítězil nakonec brněnský celek, se už připravují na mezinárodní turnaj v německém Gilchingu, kam se oba celky finálovou účastní nominovaly.

 

Mladí fotbalisté zažili atmosféru reprezentace

Největší zájem měli o Baroše, Rosického a Čecha

Jaké je to být přímo na hřišti, když bouří tribuny, fotbalisté slavných jmen české reprezentace se koncentrují před důležitým utkáním a atmosféru snímají televizní kamery za zvuků národní hymny?

 

Roman Šimek – garant turnaje

Jak jste spokojený s průběhem dnešního turnaje, a bylo pro Vás nějaké překvapení ve výsledcích?

Co se týče výsledků, tak asi k žádným překvapením nedošlo. Od začátku mě překvapila vysoká úroveň a vyrovnané výkony ve všech zápasech u týmu 1.FC Brno. Mají hodně vyrovnaný tým, kde je spousta fyzicky vyspělých hráčů a dneska tady opravdu kralovali.
Organizačně jsme se potýkali jen s drobnými problémy, jinak všechno proběhlo hladce. Zdejší areál poskytl skutečně prvotřídní zázemí pro tento turnaj.

 

Tomáš Němčanský – trenér vítězného mužstva

Právě jste vyhráli Velké finále letošního ročníku E.ON ČR Junior Cup, čekal jste takový úspěch?

Podařilo se nám postoupit z regionálního kola a dneska jsme vyhráli celorepublikové finále. To je skvělé! Hlavně pro kluky je to bezesporu ten největší fotbalový úspěch v jejich kariéře. Dneska si to tady těžce vybojovali.

 

Marcel Pyš - nejlepší hráč turnaje

Jak dlouho hraješ fotbal a za jaký tým?

S fotbalem jsem začal již ve třech letech. Hraji sedmým rokem za 1.FC Brno.

 

Soutěž o PC hru FIFA 09 má své výherce

Známe jména výherců populární fotbalové simulace FIFA 09, kterou do soutěže věnovala společnost Electronic Arts. Z došlých správných odpovědí jsme vylosovali 3 šťastlivce, kteří se již mohou těšit na originální DVD se hrou, jejíž součástí je i česká Gambrinus liga a komentáře Jaromíra Bosáka a Petra Svěceného.